Професійне свято освітян

У першу  неділю жовтня своє професійне свято  відзначають люди однієї з найпочесніших професій – освітяни. З нагоди свята  у п’ятницю, 4 жовтня, у Будинку творчості, дітей та юнацтва відбулися урочистості, в яких взяли участь представники усіх навчальних закладів району. Їх зі святом привітали  голова районної ради  Михайло Борисюк та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Лех, які також вручили окремим працівникам освіти почесні грамоти  районної ради та райдержадміністрації і цінні подарунки. Вітали присутніх зі святом і народний депутат України  Ігор Сабій та міський голова Валентин Паньковський. Привітав колег і вручив багатьом з них  грамоти  начальник  відділу освіти, молоді та спорту Ростислав Конончук. Голова райкому профспілки працівників освіти Ірина Кушнірук виступила з привітанням і відзначила грошовою винагородою вчителів  - учасників  районної команди з пішохідного туризму, які нещодавно  успішно виступили  в обласних змаганнях. Цікавою і насиченою  була концертна програма, яку підготували  для колег  вчителі шкіл району – учасники художньої самодіяльності. А це  солісти й колективи Новосільської ЗОШ, Ізяславської школи-ліцею №2, Плужненського НВК та інші.