Працівники ветеринарної медицини відзначили професійне свято

Напередодні професійного свята працівників ветеринарної медицини, який в державі відзначається 11 серпня, у п’ятницю в приміщенні райдержадміністрації відбулись урочисті збори представників цієї професії.

Привітати ветеринарних лікарів, фельдшерів, ветеранів галузі завітали представник головного управління ветеринарної медицини в Хмельницькій області Олексій Дяк,  голова райдержадміністрації Віктор Розумний, голова районної ради Михайло Борисюк, начальник управління агропромислового розвитку Володимир Ткачук та директор ТОВ «Кунівське» Анатолій Матвійчук. Вітаючи спеціалістів ветеринарної медицини району, Віктор Федорович та Михайло Степанович відзначили, що ветеринарію обирають лише за покликанням, і ця професія є однією з найгуманніших і найвідповідальніших. Саме від кваліфікації, сумлінного ставлення до службових обов’язків, дисципліни і самовідданості працівників цієї сфери залежить епізоотична стабільність, продовольча безпека, а отже здоров’я людей і стан навколишнього середовища. Вони побажали фахівцям цієї сфери міцного здоров’я та щасливої долі, добра і віри, родинного тепла, злагоди і достатку, невичерпної енергії та нових професійних досягнень. Керівники району з нагоди професійного свята та 70-річчя з дня народження  вручили грамоту районної ради та райдержадміністрації і цінний подарунок ветерану ветеринарії Іванюку Івану Петровичу.

Олексій Дяк привітав колектив ветмедицини Ізяславщини від імені Головного управління ветеринарної медицини в Хмельницькій області та вручив грамоту одному з кращих працівників, ветерану ветеринарної служби, завідуючому Сошненським пунктом Олександру Адамовичу Ярошенку. До щирих та теплих слів вітань з нагоди професійного свята приєдналися й начальник управління агропромислового розвитку Володимир Ткачук та директор ТОВ «Кунівське» Анатолій Матвійчук.

Зі святковою промовою звернувся до колег начальник управління ветеринарної медицини в Ізяславському районі Микола Цебрик. Микола Олександрович коротко проаналізував основні показники роботи галузі, які на даний час лише позитивні, та запевнив, що в подальшому ветеринарна служба району буде професійно та відповідально виконувати покладені на неї обов’язки. Керівник управління також вручив грамоти кращим працівникам та привітав усіх присутніх у залі з наступаючим святом.