Працівники лісу відзначили професійне свято

Стабільно працює на Ізяславщині колектив лісівників ДП «Ізяславське лісове господарство". Сьогодні це одне з найбільших промислових підприємств на Ізяславщині. Традиційно, напередодні професійного свята, цьогоріч це було у п’ятницю, 19 вересня, працівники підприємства разом з гостями збираються на урочисті збори. Аби привітати лісівників Ізяславщини до них завітали народний депутат І.М.Сабій, перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства В.М.Хоптинець, голова районної ради М.С.Борисюк, міський голова В.С.Паньковський, кандидат в народні депутати В.А.Петринюк та представник політичної сили «Народний фронт» Ю.Л.Патюк. Вперше разом з колективом лісгоспу відзначили професійне свято й працівники НПП «Мале Полісся» на чолі з керівником А.В.Сасюком.

Про те, з якими здобутками вдалось наблизитись до професійного свята, у своїй промові розповів директор держлісгоспу П.І.Курельчук. Він привітав працівників підприємства з Днем працівників лісу та подякував за гарні результати роботи. Зі словами вітань до лісівників Ізяславщини звернувся й перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства В.М.Хоптинець. Володимир Михайлович досить високо оцінив роботу наших земляків, відзначивши, що Ізяславське лісове господарство щороку домагається високих показників у роботі, і тому заслужено та впевнено утримує першість в області. З нагоди професійного свята керівник нагородив одних з кращих працівників лісового господарства грамотами, подяками та грошовими преміями Державного агентства лісомисливського господарства, обласного управління лісомисливського господарства, обласної профспілкової організації.

Далі слова вітань на адресу присутніх висловлювали голова районної ради М.С.Борисюк та міський голова В.С.Паньковський. Вони відзначали постійну співпрацю лісівників не лише з органами влади, але й із закладами соціальної сфери. Адже адміністрація підприємства постійно надає матеріальну допомогу дитячим садкам, школам, лікарським установам. З рук керівників кращі працівники лісової галузі отримали спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації, міської ради і грошові винагороди. Вітали винуватців свята й інші гості, які теж бажали лісівникам затишку в оселях, здоров’я і миру.

Незважаючи на сьогоднішні негаразди, колектив підприємства успішно виконує планові завдання з догляду та охорони лісів. Крім того, працівники лісгоспу постійно підтримують нашу армію, і чимало представників цієї професії зараз з честю виконують свій військовий обов’язок із захисту України. З нагоди їх професійного свята хочеться лише сказати: «Так тримати!». І хай береже вас Бог.