Порушені питання будуть вирішуватись

1 жовтня голова райдержадміністрації Віктор Розумний спільно із головою районної ради Михайлом Борисюком, керівниками окремих підприємств та структурних підрозділів адміністрації, провели виїзний прийом громадян на території Білотинської сільської ради.

Керівники спілкувались з громадою сіл Коминів та Білотина у сільських клубах, яких на прийом до голови адміністрації прибуло близько 15 чоловік. Віктор Розумний коротко повідомив, над реалізацією яких завдань в даний час працює районна влада та розповів, як працюють на Ізяславщині соціальні ініціативи, проголошені Президентом України Віктором Януковичем. В свою чергу, представники місцевої громади порушували питання щодо доставки скрапленого газу, ремонту доріг, виплати соціальної надбавки дітям війни,  вкладів Ощадбанку колишнього СРСР та інші.

На всі запитання голова адміністрації разом з іншими спеціалістами дали вичерпні відповіді та, зокрема, зазначив, що дорога від Лютарки до Білотина найближчим часом буде відремонтована, а скраплений газ, якщо надійде на територію району, на наступному тижні буде підвозитись. Всі питання, порушені під час виїзного прийому, Віктор Розумний взяв під особистий контроль, а про їх вирішення громадяни будуть повідомлені в індивідуальному порядку. Разом з тим, керівник району привітав присутніх з Днем ветерана, та від іменні голови облдержадміністрації Василя Ядухи і від себе особисто вручив подарунки та продуктовий набір інваліду з дитинства, жительці Коминів Миколайчук Єві Анісіївні.

Вл.інф.