Подія, на яку чекали всім селом

В останній день вересня у селі Михля, а саме у дитячому садочку, відбулося урочисте свято з нагоди відкриття додаткової дошкільної групи. На цю подію з нетерпінням чекали батьки, діти, громада усього села, а також працівники дошкільного закладу.
Розділити радість визначної події прибули голова райдержадміністрації Микола Камінський, голова районної ради Михайло Борисюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Кирилюк, Лютарський сільський голова Петро Гончарук. Зустрічали гостей дошкільнята з хлібом та сіллю. Керівники району щиро привітали всіх із цією хвилюючою подією, побажали малюкам рости здоровими та гідними громадянами нашої країни, а також подарували дітлахам подарунки. Дуже приємно було спостерігати, як хвилювалися діти, адже саме вони відвідуватимуть цей дитячий садочок.
Привітала присутніх із святом і завідуюча дитячим закладом Наталія Чумак. Вона висловила щиру вдячність батькам, колегам по роботі, сільському голові, керівництву району, депутату районної ради Миколі Артюху та усім, хто доклав значних зусиль та допоміг у ремонті і створенні чудових умов для дітей. Вона також вручила подяки усім, хто долучився до доброї справи.
Далі, за традицією, сільський голова Петро Олексійович перерізав червону святкову стрічку. Відтепер двері нової групи відкриті для вихованців. Вони та гості свята зайшли до відремонтованого приміщення, у якому від затишку, комфорту та краси перехоплювало подих. Всі побачили чудово, зі смаком оформлені роздягальню, основне приміщення групи, затишну спальню. Хто ж створив цю красу для дітлахів? Неоціненну допомогу в організації ремонту надала Лютарська сільська рада і особисто сільський голова. З бюджету сільської ради на ремонт було виділено близько 70 тис. гривень. Особистий внесок зробила ентузіаст, енергійна та активна жінка – завідуюча Наталія Миколаївна Чумак. Безпосередньо ремонтні роботи виконували майстри, батьки, працівники закладу. Раніше дитячий садок міг прийняти 25 дітей, а сьогодні тут може виховуватись 44 дитини.
Вже у новій групі діти продемонстрували свої здібності присутнім: з їх уст звучали невеличкі віршовані привітання, лунали пісні, а наостанок вони подарували ніжний танець вальс.
Раділи батьки, адже їх діти будуть відвідувати сучасний дошкільний заклад, де добрі вихователі, де смачно готують, у якому є ще й багато друзів. Усі сподіваються, що у майбутньому тут з’явиться ще не одна додаткова група і будуть нові приводи для свята. Адже діти - наше майбутнє!

О.Драйна