Обрано голову районної ради

20 листопада об 11.00 урочисто відкрилася  перша сесія Ізяславської районної ради сьомого скликання. У залі засідань районної ради  зібралися новообрані депутати  та члени районної виборчої комісії. Відкрив сесію голова виборчої комісії Леонід  Кропивка. Він ознайомив присутніх з результатами виборів 25 жовтня ц.р. та  депутатським складом районної ради. Після цього члени комісії вручили  депутатам тимчасові посвідчення.

Сесію продовжило обрання  тимчасової президії, секретаріату та лічильної комісії, які відразу приступили до роботи, а саме:  до виборів голови районної ради.

Від політичних сил, представлених у новому складі ради, кандидатів на цю посаду висунули: від районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - Михайла Борисюка,  від районної організації політичної партії  «За конкретні справи» - Андрія Лісовського, від районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - Сергія Шлегеля. Кожен з кандидатів представив своє бачення подальшої роботи районної ради, своєї особистої та розвитку району.

Оскільки жоден з кандидатів після кількох спроб не набрав достатню кількість голосів, яка необхідна для обрання головою ради, депутати прийняли рішення не закривати першу сесію районної ради, а продовжити її 25 листопада.

У цей день з другої спроби  головою районної ради  було обрано  Сергія Шлегеля (крім нього, на посаду претендували Андрій Лісовський і Віталій Мартинюк). Заступником голови районної ради став Михайло Борисюк, який за результатами голосування  випередив Андрія Лісовського. Депутати розглянули  ще ряд організаційних питань, після чого  першу сесію  районної ради було оголошено закритою.