Незабутнє свято

У Шекеринцях відбулося  урочисте відкриття оновленого будинку культури. Цей захід став великою подією в житті села, справжнім святом для місцевої громади. Оновлений будинок культури  довгі роки буде тішити всіх своїх відвідувачів, стане місцем занять гуртків для дітей. Під час ремонтних робіт було замінено вікна, двері, відремонтовано підлогу, сцену, глядацький зал. На капітальний ремонт з місцевого бюджету  було виділено 100 тис. грн.
На новосілля завітали численні сільські жителі та гості. Усі мали можливість переконатися у хорошій якості виконаних ремонтних робіт. В оновленому будинку культури – затишно, просторо і світло. Сучасний вигляд мають сцена та глядацький зал.
На урочистому заході привітав усіх присутніх  сільський голова Ю.О.Ковальчук. Звертаючись до жителів села, присутніх на святі, Юрій Олексійович відзначив, що завдяки спільним зусиллям  сільської громади відремонтовано сільський будинок культури. Він подякував усім, хто брав участь у ремонтних роботах, висловив вдячність директору ТОВ «Нива Поділля» с.Шекеринці М.М.Камінському та виконавчому директору В.П.Шереметі  за надання  фінансової підтримки в організації свята та директору Плужненської школи-інтернату В.І.Климчуку - за виділення автобуса.
Найбільшою окрасою свята став концерт, під час якого громаду села вітали вокальний ансамбль «Барвінець» Плужненської школи мистецтв, місцеві аматори села.  Присутні радо вітали щирими оплесками  місцеву юну артистку І.Замашнюк. Відкриття будинку культури у Шекеринцях стало яскравим прикладом поєднання зусиль  органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та територіальної громади для досягнення спільної мети. Відтепер у мешканців села з’явилася можливість проводити своє дозвілля у гарно й  добротно відремонтованому клубі.
О.Ткачук