Не залишились осторонь проблеми

Співпраця сільгосптовариств з місцевими громадами – звичне явище для багатьох сільських рад району, але, на жаль не для всіх. В цьому, так би мовити, поталанило для громади села Білеве. Адже завдяки фінансовій допомозі місцевого товариства тут вже реалізовано не один соціальний проект, і громада знає, що має надійного партнера. Тому при виникненні проблем завжди може розраховувати на допомогу.
      Так сталося і цього разу. Близько місяця тому, як кажуть, сільською толокою білівчани розпочали ремонт м’якої покрівлі Білівського НВК. Як говорить директор школи Ю.Березний, проблеми з покрівлею виникли більше двох років тому. Її постійний поточний ремонт не давав очікуваного результату. Через деякий час після рясних дощів в шкільні приміщення знову затікала вода. Здебільшого, навесні та восени в кабінетах на другому поверсі мокріли стіни та стеля, а в деяких місцях доводилось, навіть, підставляти посуд для збору води.
Зрозумівши, що через відсутність фінансування чекати капітального ремонту покрівлі за державний кошт марно, директор школи разом із сільським головою І.Дідиком звернулися до керівництва групи компаній «Вітагро» з проханням допомогти. І вже в стислі терміни за рахунок підприємства було придбано всі необхідні матеріали. В загальному, на необхідні потреби, з рахунка підприємства було перераховано більше 80 тис.грн. А самі роботи сельчани зголосилися виконати толокою. Кожного дня майже місяць на власному ентузіазмі над ремонтом покрівлі трудяться працівники школи, батьки учнів, працівники сільгосптовариства, сільський голова та директор школи. За словами І.Дідика, за цей час вдалось зробити бетонну стяжку в найбільш проблемних місцях та частково провести покрівлю даху, хоча його площа становить близько 1500 кв.м. «За сприятливих погодних умов в 10-денний термін ремонтні роботи можна буде завершити», - підсумовує сільський голова.
      Отож, маємо надію, як і територіальна громада Білевого, що найближчих хоча б 10 років у школі буде тепло та зі стель не крапатиме дощ. За надану фінансову допомогу для виконання ремонту даху вся громада села та колектив школи висловлюють слова вдячності генеральному директору групи компаній «Вітагро» П.Лабазюку та керівнику агровідділку с.Білеве Л.Лісковому. Нехай ваші добрі справи повертаються вам сторицею, здоров’я вам та миру!