Меморіальну дошку на честь Володимира Чепелюка та Олександра Мамлая було відкрито на фасаді М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчора, 14 травня, на території М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов меморіальний мітинг, на якому вшанували пам’ять про Героїв, що загинули на сході України у ході проведення антитерористичної операції.
Володимир Чепелюк, 1992 року народження був сержантом з матеріального забезпечення аеромобільної десантної роти 80-ї окремої аеромобільної бригади. Боєць посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Солдат Олександр Мамлай загинув у 26-річному, у зоні АТО він був водієм їдальні взводу матеріального забезпечення в/ч ПП 4742.
Дошку пам’яті встановили учнівським та педагогічним колективами, за підтримки громади села. На церемонію відкриття прийшли батьки, близькі та родичі, бойові побратими, друзі і однокласники, односельчани і учні школи, представники влади.
Батьки Володмира Чепелюка та Олександра Мамлая відкрили меморіальну дошку на честь їх синів та перші поклали до неї квіти.  Представники духовенства освятили меморіальну дошку та здійснили поминальну літію за всіма загиблими за свободу та незалежність України в ході проведення антитерористичної операції.
Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали до меморіальної дошки квіти.