Kонкурс дитячого малюнка на тему "Енергоефективність та енергозбереження"

У вересні на шостому  Форумі  місцевого розвитку було оголошено конкурс дитячого малюнка серед учнів загальноосвітніх шкіл району на тему «Енергофективність та енергозбереження». Школярі Ізяславщини активно долучилися до участі в ньому. Протягом місяця вони  виконували і надсилали  свої роботи, які оцінювала спеціально створена комісія. До її складу увійшли заступник голови районної ради  Олексій Колоднюк  (голова комісії), заступник голови райдержадміністрації Олександр Лех, координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ігор Клепач, директор Будинку творчості, дітей та юнацтва Світлана Кушнірук, методист районного методкабінету Галина Денисевич. Перед членами комісії стояло нелегке завдання, серед десятків  змістовних представлених робіт належало  вибрати найкращі. Після підведення підсумків конкурсу у четвер, 31 жовтня,  у Будинку творчості,  дітей та юнацтва було організовано виставку робіт конкурсантів, кращі з яких комісія відзначить призами. У першій віковій групі (1-4 класи) перше місце посіла  учениця 4-А класу Ізяславської ЗОШ №1 Валерія Колодяжна за роботу «Бережи електроенергію». Друге місце зайняли Максим Каленюк і Анна Красножон, учні  4 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня, дитячий ясла-садок комбінованого типу №6». На третьому місці - учні 1 класу Шекеринецького НВК Олександра Базилюк, Олексій Колодяжний, Юрій Пасічник. У другій віковій категорії (5-8 класи) переможцем став Роман Личик, учень 6 класу  Радошівського НВК. Друге місце – у Артема Андрощука, учня 6-Б класу Ізяславської школи-ліцею №2, і Богдана Міщука, учня 6 класу Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третє місце зайняли учениця 5 класу Олександра Веретюк і учень 8 класу Вадим Мельник – з Радошівського НВК і Вадим  Нізельський, учень 7 класу  Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Нарешті, у третій віковій групі (9-10 класи) перемогла Ангеліна Онищук, учениця 9 класу Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге місце посіли  учні 9 класу  Інна  Ульяніцька, з Радошівського НВК, та Вадим Рябцунов, з Ізяславської ЗОШ №1. Третє місце зайняла учениця 10-А класу Ізяславської школи-ліцею №2 Марія Давидова.