Ізяславський хліб – якісний, смачний, корисний

«ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» - одне з найстаріших підприємств  Хмельницької області, яке очолює директор  Данієва Олена Борисівна. У виробництві  хліба та булочних виробів використовуються тільки класичні технології. Асортимент  продукції, що випускає підприємство, дуже широкий – він налічує  понад 50 найменувань. Продукція підприємства користується попитом на споживчих ринках як в межах області, так і в сусідніх областях». Ці слова  наведені  з каталогу «Кращі товари  та послуги Хмельниччини», виданому нещодавно за підсумками щорічного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Разом з тим підприємство нагороджено кубком і дипломом  облдержадміністрації та організаторів конкурсу у номінації «Продовольчі товари». Ця відзнака стала черговим доказом того, що продукція ізяславських хлібопекарів вирізняється  високою якістю, смаковими властивостями, значним попитом. Всьому цьому сприяє те, що хлібобулочні вироби виготовляються за класичною технологією. Зрозуміло, що з використанням сучасних технологій було б простіше і вигідніше працювати. Однак в колективі  і особисто  директор хлібозаводу Олена Данієва вважають справою честі випікати натуральну продукцію, без хімічних  інгредієнтів.
Дехто може сказати, що вживання хліба  із штучними добавками не може позначитись на здоров’ї. Але це не так. Адже хліб є тим продуктом, який ми вживаємо  кілька разів у день, і так щодня. Тож, навіть,  незначний відсоток  хімії в хлібі може призвести  до негативних наслідків. Саме тому за кордоном відокремлюють натуральні продукти  від тих, що з добавками. І перші цінуються набагато вище.
Але повертаючись до роботи Ізяславського хлібозаводу, треба зазначити, що тут, дбаючи про якість продукції, постійно  розширюють її асортимент. На підприємстві випікають близько 30 видів  булочок, елітні сорти хліба – «Бородинський», «Карельський», «Оригінальний», сорти білого хліба – «Луцький», «Прутський», «Подільський», а ще «Запашний» та багато інших. А про те, що місцевий хліб не лише смачний, а й корисний свідчить хоча б наступний приклад. Хліб з висівками випікається з великим відсотком висівок, він багатий мінералами, які містить саме зерно. Цей хліб надзвичайно корисний для здоров’я, від нього не набирають вагу. На окрему увагу заслуговує робота кондитерського цеху. Його продукція впродовж тривалого часу  залишається на висоті, її споживачі охоче  купують у торгівельних закладах, замовляють на хлібозаводі до святкових дат. І при цьому завжди залишаються  задоволеними і вдячними виробникам.
Як завжди, з гарними показниками і піднесеним настроєм зустрічає колектив ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» своє професійне свято. Тут вшановуватимуть  кращих працівників. Зокрема, на Дошку пошани підприємства будуть занесені фото формувальника хлібобулочних виробів Марини Кравчук, оператора котельні Василя Гуцюка, водія  Віталія  Назарчука. Традиційно на святковий захід будуть запрошені  ветерани праці, ті, хто в різні роки збагачував здобутки рідного підприємства. Про них тут ніколи не забувають, завжди відзначають подарунками. Одне слово, в усіх, хто причетний до історії  Ізяславського хлібозаводу, буде привід для зустрічі, взаємних вітань та святкового настрою.

С.Охремчук