Із сесії районної ради

28 сесія Ізяславської районної ради, яка відбулася 17 грудня, розпочалася з обговорення  депутатських запитів. Голова районної ради Михайло Борисюк ознайомив депутатів та запрошених на сесію з відповідями, які надійшли  на попередні запити. Після цього депутати порушили ряд інших проблемних питань, з яких було вирішено надіслати запити у відповідні інстанції. Зокрема, продовжуючи тему встановлення обладнання мобільного зв’язку поруч з Ізяславською школою-ліцеєм №2, вирішено звернутися до керівництва КП «Ізяславтепломережа» щодо обґрунтування укладення відповідної угоди. Ще один запит, стосовно покращення якості мобільного зв’язку у Тернавці і навколишніх селах, представники «Київстару» пообіцяли  найближчим часом розглянути. А з приводу неякісного електропостачання у Михлі запит буде направлено  начальнику Ізяславського РЕМ.

Оскільки вже вкотре депутати плідно попрацювали в постійних комісіях, то на розгляд решти питань їм знадобилося трохи більше години. Вони затвердили зміни до районного бюджету на 2013 рік. На сесії  були заслухані звіти   про виконання ряду Програм. Серед них  - про розвиток футболу в Ізяславському районі на 2008-2012 роки, підвищення безпеки дорожнього руху на території району на цей же період. Під час обговорення останнього з питань депутати прийняли ще один запит, який стосується обмежень транспортного руху в районі кафе «Дружба». Також було затверджено кілька Програм, зокрема, «Питна вода Ізяславщини на 2013-2020 роки», Програма розвитку районного трудового архіву на 2014-2016 роки та інші. Насамкінець сесійного засідання затвердженими були розпорядження голови районної ради і план роботи районної ради на перше півріччя 2014 року.

Вл.інф.