Інформація з 25 позачергової сесії Ізяславської районної ради

У четвер,  25 липня, відбулася 25 позачергова  сесія  Ізяславської районної ради. Перед початком розгляду  питань порядку денного голова районної ради Михайло Борисюк  ознайомив депутатів  і запрошених на сесію з відповідями, що надійшли на попередні депутатські звернення зі служби автомобільних доріг Хмельницької області та  від народних депутатів України Ігоря Сабія і Василя Кравчука.

Після цього Михайло Степанович зачитав  тексти відповідей  на депутатські запити. Один з них, від депутата районної ради Володимира Беганського, стосувався необхідності проведення ремонту доріг у районі «Лабаз». Відповідь на нього надійшла  від міського голови Валентина Паньковського. Інша відповідь, від першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Леха на депутатський запит Миколи Артюха,  стосувалася ремонту будинку культури у Михлі. За погодження із депутатами першу відповідь було взято до уваги, а термін іншого запиту вирішено продовжити.

З наступного питання  - про виконання районного бюджету за І півріччя нинішнього року  - присутніх проінформувала  заступник  начальника управління фінансів Світлана Панчук. В обговоренні даного питання взяли участь депутати районної ради Віра Бондарук, Інна Жерновая, Валентин Климчук, Анатолій Максимчук та інші. Ряд зауважень щодо недопрацювань при виконанні бюджету висловили голова райдержадміністрації Віктор Розумний. Саме під час розгляду  цього питання надійшла пропозиція від депутатів  про необхідність прийняття звернення до Президента України та Уряду стосовно незадовільного проведення платежів через органи  Держказначейства. Згодом таке звернення було підготовлено і підтримано епутатами. Світлана Панчук виступила з інформацією і ще з одного питання – про внесення  змін до районного бюджету на 2013 рік.

Депутати прийняли позитивне рішення, розглядаючи питання про надання згоди  відділу освіти,  молоді та спорту на реорганізацію Коминської школи і створення на її базі  НВК «ЗОШ І ступеня – дитячий садок» та його передачу  у комунальну власність  Білотинської сільської ради. Також надано згоду  на тимчасове призупинення діяльності загальноосвітніх шкіл І ступеня у Сморшках і Зубарях.
Заступник голови районної ради  Олексій Колоднюк проінформував про виконання  плану роботи районної ради за перше півріччя та ознайомив із затвердженими головою районної ради розпорядженнями у міжсесійний період. А ще на сесії вирішено було прийняти звернення  до Хмельницької облдержадміністрації та обласної ради з проханням посприяти у завершенні робіт по ремонту районної поліклініки. Текст цього звернення  буде оприлюднено на сторінках районної газети  «Зоря Надгориння».