9 грудня голова обласної ради Іван Гончар і перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин зустрілися із зарубіжним директором з розвитку бізнесу Zhiyuan Energy conservation&ptotection co., ltd (Сінгапур) Янгом Дончжи.Метою приїзду іноземного інвестора стало вивчення можливості вкладення інвестицій у сумі 48 мільйонів доларів у будівництво електростанції з переробки біомаси потужністю 30 МВт.

Під час переговорів учасники зустрічі обмінялися думками щодо можливих варіантів реалізації інвестиційної пропозиції та визначили конкретні кроки подальшого продуктивного співробітництва.

«Хмельниччина зацікавлена у співпраці з іноземними інвесторами з розвитку енергозбереження. Україні сьогодні, як ніколи, потрібна незалежність від російського газу і забезпечення себе паливом. Для подальшого розвитку держави і для досягнення конкретних результатів впровадження зарубіжних високих технологій в українську економіку вкрай необхідне»,  - зауважив під час зустрічі Іван Гончар.

Після офіційної частини Янг Дончжи презентував зазначену інвестиційну пропозицію, відповів на запитання учасників зустрічі.

У заході взяли участь депутат обласної ради Олег Хавронюк, представники Департаменту економічного розвитку та торгівлі, Департаменту агропромислового розвитку, управління інфраструктури та туризму ОДА, представники місцевих засобів масової інформації.

За матеріалами сайту http://oblrada.km.ua