Головою Хмельницької обласної ради сьомого скликання обрано Михайла Загородного

Кандидатуру чинного голови облдержадміністрації Михайла Загородного на посаду голови обласної ради запропонували дві фракції: БПП «Солідарність» та Аграрної партії України.

Про підтримку єдиної кандидатури очільника ради також оголосили і представники політичних партій «За конкретні справи», «Об’єднання «Самопоміч», Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та Радикальної партії Олега Ляшка.

Водночас, фракція політичної партії ВО «Свобода» оголосила, що не буде брати участі у голосуванні.

Михайло Загородний у своєму виступі перед початком голосування наголосив: "Попри розбіжності у поглядах, ми всі маємо бути однодумцями. Ми повинні забезпечувати стабільний розвиток усіх сфер суспільства, працювати над поліпшенням добробуту наших виборців».

Отож, за підсумками таємного голосування, за кандидатуру Михайла Загородного проголосували 73 депутати обласної ради.

Головуюча зі складу тимчасової президії Неоніла Андрійчук привітала новообраного очільника ради та зачитала вітання Михайлу Загородному від Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

«Глибоко переконаний, що Ваші професіоналізм і відповідальність будуть надійною запорукою ефективної роботи депутатського корпусу задля процвітання Хмельницької області, впровадження реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування, утвердження демократичного та європейського шляху розвитку нашої держави,», - йдеться у вітальній адресі.

Біографічна довідка

Загородний Михайло Васильович народився 25 січня 1966 року у селі Вишнівчик Чемеровецького району Хмельницької області.

З 1982 року навчався на агрономічному факультеті Кам’янець – Подільського сільськогосподарського інституту за спеціальністю «Агрономія».

Від 1984 р. до 1986 року проходив службу у Збройних Силах.

У 1989 році трудову діяльність розпочав агрономом у колгоспі с. Вишнівчик Чемеровецького району.

Від 1991 р. до 1992 року - агроном-інспектор СП «Зоря Насіння» (Піонер Ойверсіс).

Від січня 1992 року до січня 1994 року - головний агроном, заступник голови правління колгоспу ім. Леніна Чемеровецького району.

1994 рік - агроном - інспектор Чемеровецької районної насіннєвої інспекції.

Від листопада 1994 року до лютого 1999 року - головний державний інспектор із заготівель та якості сільгосппродукції по Чемеровецькому району.

Від 1999 року до 2002 року - директор з виробництва, заступник голови правління НВА «Нива Оболоні». Від серпня 2002 року - директор товарно-насіннєвого комплексу ЗАТ «Оболонь», директор будівництва солодового заводу ЗАТ «Оболонь». Від 2009 року до березня 2015 року - директор з аграрних питань – директор солодового АТ «Оболонь», голова товариства «Оболонь Агро».

Від 2005 року - депутат Чемеровецької районної ради, голова постійної комісії при районній раді з питань промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Від 2010 року по даний час - депутат Хмельницької обласної ради шостого скликання. Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

З 6 березня 2015 року - голова Хмельницької обласної державної адміністрації.

Нагороджений медаллю «За працю та звитягу», Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України та трудовою відзнакою МінАПК «Знак Пошани». Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го та ІІ ступенів.

За інформацією сайту http://oblrada.km.ua/