Дякуємо за добру справу

Зважаючи на брак коштів у бюджеті та слабкий економічний потенціал нашого району, не завжди вистачає фінансового ресурсу щоб проводити якісні ремонтні роботи в закладах соціальної сфери. Але знаходяться добрі люди, меценати та спонсори, яким не байдужа доля оточуючих.
Своєрідний подарунок для терапевтичного відділення Ізяславської ЦРЛ, а здебільшого для його пацієнтів, нещодавно зробив ізяславчанин, приватний підприємець Василь Шумелюк. За власні кошти він виконав капітальний ремонт палати цього відділення. Зокрема, було замінено підлогу, відремонтовано стелю та стіни, а також кімнату додатково обладнано окремим санітарним вузлом.
У понеділок, 19 серпня, оглянули оновлену палату голова районної ради Михайло Борисюк та головний лікар Ізяславської ЦРЛ  Олександр Агапій. Керівники подякували благодійнику за добру справу та висловили свої сподівання, що наслідуючи приклад Василя Васильовича, можливо, до цієї благородної справи долучаться й інші бізнесмени та керівники підприємств району. Адже покращення умов перебування хворих в лікувальних закладах – важлива складова розвитку медицини в цілому. Слова вдячності на адресу спонсора від імені медичного колективу терапевтичного відділення висловила й виконуюча обов’язки завідуючої Світлана Низовець. Вона зауважила, що хворі, лікуючись в умовах максимально наближених до домашніх, почувають себе значно комфортніше, перш за все, психологічно. Про це засвідчили й самі пацієнти, які теж дякували підприємцю за якісний ремонт.