Допомога засобами захисту й досі актуальна

У неділю, що минула, волонтери з благодійної організації «Фонд Заславщини» та ГО «Рада ветеранів 8-ої окремої бригади спеціального призначення» вкотре навідали наших земляків, що несуть службу у Збройних Силах України. Цього разу вони побували у м.Новоград-Волинський аби передати бронежилети, які були придбані за кошти Сошненської сільської ради для своїх односельчан Володимира Якубця, Андрія Кулагіна, Володимира Крохмалюка, Олександра Березовського та Володимира Кучерука.
Разом із засобами захисту наші волонтери привезли землякам ще й теплі речі та продукти харчування. Приїзду, так би мовити, своїх військові дуже зраділи та щиро дякували за турботу. Адже ці речі їм вкрай необхідні, оскільки незабаром їх можуть передислокувати в зону АТО.
Від їх імені дякуємо за допомогу територіальній громаді Сошненської сільської ради та волонтерському руху, а також нагадуємо, що ГО «Рада ветеранів 8-ої окремої бригади спеціального призначення» продовжує збір коштів на закупівлю теплих речей та засобів захисту для військовослужбовців. Нагадуємо реквізити: МФО 315784, код ЗКПО 38941708, р/р 26008388726266 в ТВБВ №1022/088 ФХОУ ВАТ «Ощадбанк» з позначкою «Для мобілізації Збройних Сил».