До уваги учасників Антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Управління соціального захисту населення Ізяславської  районної державної адміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності” від 27.12.2017 № 1057, Товариство з обмеженою відповідальністю санаторно – лікувальний комплекс «Перлина Поділля» смт. Сатанів, вул.. Курортна,45 Городоцького району Хмельницької області надав підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта вимогам надання послуг із психологічної реабілітації, затверджених наказом Міністерства Соціальної Політики України від 27.04.2018 року № 597.

Психологічна реабілітація – комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, особистого та соціального статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

На підставі поданих документів санаторно-курортним закладом, наказом начальника управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації від 31.05.2018 № 35/О  «Про включення санаторних закладів до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації», прийнято рішення про включення  ТОВ СЛК « Перлина Поділля» смт. Сатанів до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник революції гідності звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування)  із заявою, до якої додаються:

-    копія паспорта ( 1,2,11 стор.);

-    копія ідентифікаційного номера;

– копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності;

– копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації за адресою: м.Ізяслав вул.Шевченко,10в (3 кабінет), або за телефоном 4-15-67.

Начальник відділу обслуговування осіб

з інвалідністю УСЗН Ізяславської РДА