До Дня пам'яті жертв голодоморів

У суботу, 22 листопада, на Ізяславщині пройдуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Програма заходів:

15:30 – Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів.

16.00 – 16.01 – загальнонаціональна «Хвилина мовчання».

з 16.00 до 24.00 год. – акція «Засвіти свічку!» (запалювання та встановлення свічок і лампад   на центральних майданах населених пунктів та біля меморіалів жертвам Голодоморів, на вікнах адміністративних приміщень і помешкань громадян).

У зв’язку з вшануванням пам’яті жертв голодоморів в населених пунктах району будуть проведені зустрічі з людьми, які пережили голод, відбудеться покладання траурних вінків та композицій із житніх і пшенич­них колосків, встановлення лампад і свічок до пам’ятників, пам’ятних знаків жертвам голодоморів за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, очевидців голодоморів, представ­ників громадсько-політичних об’єднань, релігійних конфесій, учнівської молоді, громадськості.

На території району буде приспущений Державний Прапор України.

До Дня пам’яті жертв голодоморів в бібліотеках і музеях району відбудуться виставки творів мистецтва, фото- та архівних документів, мемуарної, історичної літератури, інших тематичних матеріалів, що відображають події, пов’язані з голодоморами.

Протягом листопада 2014 року в навчально-виховних і культурно-освітніх закладах району будуть проведені інформаційно-просвітницькі заходи, зокрема: години пам’яті, уроки історичної правди, презентації нових видань, читання, декади та тижні тематичного інформування, читацькі конференції, засідання за круглим столом, вечори-реквієми, лекції та інше із залученням очевидців голодоморів, учнівської  молоді.