Депутати зони спостереження продовжують знайомство з Хмельницькою АЕС

1 грудня Хмельницьку АЕС відвідали депутати Ізяславської районної ради, які завітали не просто на ознайомчу екскурсію, а й для відкритого діалогу з керівництвом енергетичного підприємства.

Приїхали депутати з бажанням: побачити зблизька, як функціонує об’єкт та переконатися, що управляють ним кваліфіковано й відповідально.

Перш, ніж зустрітися з адміністрацією і спеціалістами атомної станції, депутатам була організована екскурсія в навчально-тренувальний центр, побували вони і в машинному відділенні діючих енергоблоків та на будівельному майданчику третього енергоблока.

Під час ознайомчої екскурсії спеціалісти ХАЕС намагалися донести депутатам з ізяславщини, що слова про дотримання норм безпеки, які з роками стають все більш високими і жорсткими, тут кажуть не ради самопопуляризації, в безпечній роботі обох енергоблоків експлуатаційники зацікавлені не менше, ніж громадськість регіону. Неухильне дотримання вимог законодавства й галузевих нормативних документів, досвід, кваліфікація, відповідальність це не лозунги й патетичні заяви для атомників – це наше кредо.

Під час зустрічі генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко поінформував про те чим живе сьогодні Хмельницька АЕС, про її вплив на екологію, спорудження нових потужностей, фінансово-економічні показники, найближчі плани на майбутнє. Зокрема генеральний директор зазначив, що за 11 місяців поточного року ХАЕС виробила товарної продукції майже на 6 мільярдів гривень, а 75-80% бюджету міста Нетішина формує завдяки ХАЕС.

Маємо надію, що після відвідин депутати наполегливо й послідовно допомагатимуть встановити нормальний економічний клімат для подальшого розвитку прилеглих до ХАЕС територій.

Довідково

Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електростанція» Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» - найпотужніше підприємство Хмельниччини.

Детальніше: www.xaec.org.ua ,  www.facebook.com/khnpp.

За матеріалами сайту : www.xaec.org.ua