28 жовтня - День визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня ми відзначаємо  День визволення України від німецько-фашистських загарбників.  У містах і селах в цей день відбуваються різні заходи. Вони є свідченням того, що ми пам’ятаємо  про минулу війну і її героїв, шануємо визволителів.

У понеділок, у міському сквері Слави  традиційно зібралися  ветерани, представники влади та трудових колективів, учнівська молодь на мітинг, приурочений 69-ій річниці визволення України від ворога.  Мітинг відкрила  заступник міського голови  Ніна Черняк.

Далі ведучі запросили до слова керівників району – голову райдержадміністрації Віктора Розумного та голову районної ради Михайла Борисюка. На мітингу також виступили  голова районної ветеранської організації Олексій Стромелюк і учениця Ізяславської школи-ліцею №2 Яна Янішевська. Усі присутні після цього вшанували пам’ять полеглих у роки війни та тих визволителів, хто відійшов у вічність уже в мирний час, хвилиною мовчання. Закінчився мітинг покладанням  вінків та квітів до підніжжя пам’ятника і меморіальних плит.