День місцевого самоврядування

Напередодні Дня місцевого самоврядування, а саме 6 грудня, в приміщенні Ізяславської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості за участю працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів районної та міської рад, ветеранів.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Михайло Борисюк, який проаналізував роботу органів місцевого самоврядування району, відзначив їх особливу роль у розвитку територіальних громад, подякував найкращим сільським головам, найактивнішим депутатам районної ради, а також окремим керівникам – за сприяння у роботі і фінансову підтримку. Окремо керівник звернувся із словами подяки до ветеранів, чий досвід допомагає у роботі молодшим колегам. Привітав учасників урочистих зборів і заступник голови райдержадміністрації Олександр Лех. Після цього Михайло Борисюк і Олександр Лех за особливі досягнення у роботі відзначили ряд сільських голів, працівників сільських рад та депутатів грамотами районної ради та райдержадміністрації і цінними подарунками.

Виступили з вітаннями і вручили грамоти та подяки за співпрацю працівникам органів місцевого самоврядування міський голова Валентин Паньковський, начальник первинної медичної допомоги району Людмила Шиленко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Кирилюк, начальник відділу культури Тетяна Ярославська, заступник начальника райвідділу внутрішніх справ Андрій Горбачук. З привітанням до колег звернувся голова асоціації сільських голів Ізяславського району Олександр Шрейдер. Вітальні виступи чергувалися з музичними подарунками, які підготували учасники художньої самодіяльності району.