День Державного прапора України

23 серпня на всій території України гордо замайорів жовто-блакитний стяг нашої держави. Адже саме в цей день, відповідно до Указу Президента, відзначається День Державного прапора України.
Вшанували символ українського народу й на Ізяславщині. Рівно о дев’ятій ранку на центральній площі міста, аби урочисто підняти головний прапор району, зібрались  керівники органів влади та місцевого самоврядування, представники трудових колективів установ і підприємств. Зі словами вітань до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Раїса Ткаченко, заступник голови районної ради Олексій Колоднюк, секретар міської ради Валентина Корнійчук та поет, письменник Заслужений працівник культури Василь Кравчук. Керівники району та міста під час святкових промов наголошували на важливості державних символів у вихованні національно свідомого підростаючого покоління, а також на їх ролі у державотворенні вільної та незалежної України. Поет Василь Кравчук з нагоди вшанування Державного прапора зачитав вірш, який він присвятив національному символу.