Черговий форум в рамках спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

16 квітня в залі засідань районної ради відбувся черговий форум в рамках спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», яка буде реалізовуватись на Ізяславщині впродовж 2014-2017 років.  Отримали нагоду реалізувати власні мікропроекти громадські організації 4 сільських рад:  Білогородської, Плужненської, Кунівської та Новосільської.

На засіданні форуму представник Хмельницького ресурсного центру, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ігор Клепач зазначив, що на даному засіданні необхідно проаналізувати потреби ОГ на етапі становлення (формування, розробка статутів, юридична реєстрація), погодити плани розвитку громад та затвердити наступні пріоритетні проблеми.

Перед присутніми виступили Новосільський сільський голова Олександр Шрейдер, Білогородський сільський голова Галина Матвійчук, Плужненський сільський голова Віктор Максимчук, Кунівський сільський голова Ярослав Качур.

Після тривалих дискусій та обговорень присутні  погодили план розвитку громад  в рамках 3 фази Проекту, а саме: Білогородської – капітальний ремонт з утепленням даху в Білогородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Кунівській – капітальний ремонт в Кунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (заміна вікон та дверей на металопластикові), Новосільській – ремонт ФАПу в с.Свириди,  Плужненській – капітальний ремонт освітлення вулиць с.Плужне. А також необхідно завершити виготовлення проектно-кошторисної документації на Білогородський та Кунівський проекти та до 01.06.2015 року Новосільській та Плужненській сільським радам подати мікропроектну пропозицію.