Cемінар керівників органів місцевого самоврядування

03 лютого в залі засідань районної ради відбувся семінар керівників органів місцевого самоврядування району.

Перед учасниками семінару виступили: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Сергій Журавель, начальник Ізяславського районного сектору управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області Тамара Камінська та інші.

У роботі семінару також взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та заступник голови районної ради Михайло Борисюк.

У ході семінару працівниками виконавчого апарату районної ради  було розглянуто питання документування управлінської інформації та організації роботи з документами у виконавчих апаратах сільських рад та проведено практичні заняття щодо порядку та механізму оновлення інформації на сайтах сільських рад, які знаходяться на офіційному порталі Ізяславської районної ради.