Благодійною акцією підтримали військових

У неділю на Співочому полі в Ізяславі відбувся мистецький благодійний захід по збору коштів для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході нашої держави.
      Розпочався захід рівно о 12 годині церковними дзвонами, які лунали у всіх церквах нашого міста та району. Спершу благочинний церков Ізяславського району УПЦ о.Федір Пилипчук, настоятель храму св.Пантелеймона УПЦ КП о. Володимир Ковальчук та настоятель Римо-католицької парафії святого Йосипа о.Едуард Пюро провели панахиду за загиблими воїнами в зоні антитерористичної операції, серед яких два бійці з нашого району, та разом з присутніми помолилися за мир в Україні. Далі ведуча заходу зачитала поіменно прізвища героїв Небесної сотні, які віддали свої життя за незалежність нашої країни, а учні загальноосвітніх шкіл міста запалили лампадки та поставили їх на алеї Небесної сотні.
      Перед ізяславчанами виступили голова райдержадміністрації Микола Камінський, голова координаційної ради «Майдан» Олександр Малецький та учасники АТО. У їхніх виступах звучали слова, що наша держава є незалежною, і ніхто не має права зазіхати на її суверенітет та цілісність, а ми маємо згуртуватися та усіма силами підтримувати і допомагати військовим.
      У патріотичній концертній програмі взяли участь аматорські вокальні колективи, солісти- вокалісти, хореографічні колективи міста та району, які згуртувалися у благодійництві для наших бійців.
      У той час, коли проходила концертна програма, на алеї відбувався ярмарок, під час якого мешканці міста мали можливість придбати різноманітну випічку, сувеніри, вироби ручної роботи та інше. Бажаючі могли ознайомитися із військовою зброєю, приміряти каску, бронежилет, розібрати та зібрати автомат.
      Небайдужі ізяславчани долучилися до збору коштів, кидаючи гроші у скриньки, які були розташовані біля сцени. В загальному від небайдужих громадян було зібрано 24134 грн. В тому числі, свій внесок зробили Сошненська сільська рада – 147 грн, Радошівська сільська рада – 346 грн, Тернавська сільська рада - 92 грн, Топорівська сільська рада -150 грн, Великопузирківська сільська рада - 80 грн, Теліжинецька сільська рада - 400 грн, Борисівська сільська рада - 114 грн, дитячий садок № 1 – 1100 грн, НВК № 7 – 800 грн, Плужненський аграрний ліцей- 1427 грн, народний депутат Ігор Сабій – 10000 грн. На зібрані кошти буде закуплено необхідні речі для наших земляків.
О.Драйна