90-літній ювілей Андрія Бондарука

Цю знаменну подію відзначив 22 лютого Андрій Якович Бондарук - мешканець Ізяславщини. Його із цією датою прийшли сердечно привітати заступник голови райдержадміністрації Олександр Лех, голова районної організації ради ветеранів України Олексій Стромелюк, заступник міського голови Ніна Черняк, заслужений письменник України Василь Кравчук.
Непросте життя прожив А.Я.Бондарук – були у ньому розруха, голод, війна. Але є у ювіляра і світлі спогади про свої прожиті роки, про які він ділиться залюбки із гостями. Та попри усі труднощі він зумів вистояти. Андрій Якович любить багато читати, цікавиться  політикою, подіями, що відбуваються в Україні та в світі і на цю тему любить вести дискусію в колі рідних та друзів. Йому властиві споконвічні якості батька, дідуся – мудрість, терпимість, розсудливість. Разом із дружиною Тетяною Василівною, яка більше десяти років тому відійшла у вічність, виростили та виховали двох прекрасних синів. Зараз Андрій Бондарук проживає один, але завжди радують онуки та правнуки, які не забувають свого героя-дідуся, який під час війни був партизаном-підпільником, потім кулеметником та відзначився у визволенні м.Ізяслава від німецько-фашистських загарбників.
     У святковий день линуло багато вітань ювіляру, а представники влади, які завітали до нього, побажали від щирого серця Андрію Яковичу та всій його родині міцного здоров’я, благополуччя, щедрого на радісні події життя і для присутніх великою честю було стати учасниками такої визначної події в житті, як святкування 90-річчя. Разом з тим бажали йому в колі родини відсвяткувати ще не один ювілей.
     З нагоди святкування Олександр Лех вручив ветерану війни, учаснику боїв за визволення м.Ізяслава Андрію Яковичу Бондаруку спільну грамоту райради та райдержадміністрації, а також подарунок. З рук О.Й.Стромелюка ювіляр отримав грамоту Ізяславської районної ради організації ветеранів України за бойові подвиги на фронті, підпільну діяльність в роки Великої Вітчизняної війни, активну роботу по патріотичному вихованню молоді в післявоєнний період та з нагоди  70-річчя визволення м.Ізяслава від фашистських  загарбників і 90-річчя від дня народження.
     Згідно рішення №18 п’ятдесят третьої (позачергової) сесії Ізяславської міської ради від 10 лютого 2014 року А.Я.Бондаруку присвоєно звання Почесного громадянина міста Ізяслава - за бойові та трудові заслуги перед Батьківщиною. Вручила диплом Почесного громадянина та подарунок Н.Й.Черняк. А В.І.Кравчук прочитав імениннику вірш та подарував одну із своїх книг.
     Такі люди, як Андрій Якович Бондарук, - багатство нашої держави, її мудрість, яку необхідно передавати молодому поколінню, та життєвий досвід, який необхідно реалізовувати в добрих справах.

О.Драйна