31 липня голова районної ради М. Борисюк та голова райдержадміністрації В. Розумний відвідали с. Плужне

31 липня голова районної ради Михайло Борисюк та голова райдержадміністрації Віктор Розумний в рамках робочої поїздки відвідали Плужнянську санаторну школу-інтернат І-ІІ ст.
Під час перебування у Плужному, в супроводі директора школи Валентина Климчука, керівники району оглянули територію, навчальний, медичний, спальний корпуси, спортивну залу школи. За словами Валентина Івановича, навчально-оздоровчий заклад повністю готовий до початку нового навчального року. В період літніх канікул проведені ремонтні роботи у спальних та класних кімнатах, спортивній залі. З проведенням капітального ремонту стель, відремонтовано медичний корпус, в спальному корпусі, з метою раціонального використання енергоносіїв, зроблено реконструкцію системи опалення. На даний час колектив школи завершує жнивну кампанію по збору зернових культур на власній земельній ділянці. Весь урожай буде використано для випічки хліба учням та на відгодівлю поголів’я свиней підсобного господарства.
Відвідуючи Плужнянську санаторну школу, вкотре переконуєшся, що тут панує справді родинна атмосфера. Трудовий колектив постійно працює над вдосконаленням закладу. Заквітчані клумби, гарно впорядкована територія, галявини з казковими персонажами – візитна картка закладу. А цьогоріч напередодні відзначення 200-річного ювілею українського поета та художника Т.Г.Шевченка, в рамках проведення підготовчої кампанії до нового навчального року, з ініціативи директора на території школи встановлено погруддя Т.Г.Шевченка. Поряд з бюстом Кобзаря, облаштовується й прилегла територія. Це місце буде, так би мовити, центральною площею школи, на якій відбуватимуться всі урочисті заходи. Як говорить Валентин Климчук, даний задум носить виховний та пізнавальний характер. На прикладах Шевченка, його любові до рідного краю, яка оспівана в багатьох поетичних творах, змальована у численних картинах, виховуватимуться учні інтернату.

Голова адміністрації Віктор Розумний і голова районної ради Михайло Борисюк подякували в особі директора всьому колективу школи за гарну роботу та за батьківську турботу про своїх вихованців. Вони відзначили, що тут дійсно є дбайливий господар і гарний колектив, які постійно опікуються не лише питаннями оздоровлення дітей, забезпечення якісного навчального процесу та належних умов проживання, а й щороку втілюють в життя нові проекти, які сприяють вихованню підростаючого покоління на традиціях наших предків, прикладах патріотизму до рідної землі, любові і повазі до старшого покоління та до своїх однолітків.