3 фаза Проекту набирає обертів

Ми вже розповідали про те, що на теренах нашого району стартувала 3 фаза Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яка буде реалізовуватись на Ізяславщині впродовж 2014-2017 років. На даний час вже відбувся конкурсний відбір учасників Проекту, під час якого визначено, що отримали нагоду реалізувати власні мікропроекти, здебільшого з енергоефективності, громади 4 сільських рад:  Білогородської, Плужненської, Кунівської та Новосільської. В  резерв були внесені територіальні громади Михнова, Поліського та Великих Пузирок.

Тому аби узгодити населений пункт, на території якого відбуватиметься реалізація мікропроекту, а також визначитись над чим конкретно працюватимуть громади, на минулому тижні відбулись сесії Білогородської, Плужненської, Кунівської та Новосільської сільських рад. Поспілкуватись з депутатами та донести до них інформацію про умови реалізації мікропроектів у ці населені пункти прибули представник Хмельницького ресурсного центру, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ігор Клепач та голова районної ради Михайло Борисюк. На сесійних засіданнях Михайло Борисюк розповів про участь нашого району у попередніх двох фазах Проекту, а Ігор Клепач ознайомив більш детально депутатів з основними  вимогами та завданнями 3 фази Проекту.

Після тривалих дискусій та обговорень депутати Плужненської сільської ради визначились, що в рамках 3 фази Проекту вони працюватимуть над вуличним освітленням с.Плужне, білогородчани розроблятимуть мікропроект на покрівлю Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст., громада Нового Села виявила бажання залучити власні та бюджетні кошти і грант Євросоюзу на проведення заходів з енергозбереження у фельдшерському пункті с.Свириди, а в Куневі проведуть заміну вікон у приміщенні спортивного залу загальноосвітньої школи.