25 червня відбулось засідання позачергової сесії районної ради

У роботі, крім 38 народних обранців, взяли участь голова райдержадміністрації Микола Камінський, керівники окремих підрозділів РДА, начальник Ізяславського РВ УМВС в Хмельницькій області, військовий комісар району, керівник управління державного казначейства в районі.

Розпочав та провів сесію голова районної ради Михайло Борисюк. Перш за все, Михайло Степанович запропонував вшанувати пам'ять загиблих українських воїнів на Східному фронті хвилиною мовчання. Переходячи до розгляду питань порядку денного, голова ради повідомив, що необхідність у скликані позачергової сесії виникла з причини негайного уточнення показників районного бюджету. Але, разом з тим, до порядку денного було включено ще два питання: про надання матеріальної допомоги та про звернення депутатів.

З першого питання інформував начальник управління фінансів С.Журавель. Сергій Володимирович ознайомив присутніх з проектом рішення відповідно до якого запропоновано виділити кошти для Ізяславської ЦРЛ на реконструкцію будівлі поліклініки (погашення заборгованості) – 562,949 тис.грн та 30 тис.грн на виготовлення документації по внесенню змін до робочого проекту з реконструкції поліклініки. Крім того, проектом рішення передбачалось затвердити зміни доходів та видатків, які були здійснені в міжсесійний період за рахунок збільшення державних субвенцій на соціальний захист та погашення заборгованості з різниці в тарифах на енергоносії та комунальні послуги. Після озвучення даний проект рішення був прийнятий одноголосно, як рішення сесії.

Далі депутати, відповідно до запропонованої пропозиції голови бюджетної комісії Леоніда Франка, надали матеріальну допомогу на лікування для 10 жителів району на загальну суму 4,5 тис.грн та прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та дирекції «Укрзалізниці» про відновлення руху потяга «Івано-Франківськ - Шепетівка». Крім того, за пропозицією Михайла Кирика, з проханням підтримати дане звернення відповідні листи будуть надіслані до органів місцевого самоврядування тих міст та районів, через які пролягав маршрут даного потяга.

Насамкінець засідання депутати провели дискусії з питань ремонту доріг в районі та ознайомились з листом, що надійшов від групи ветеранів та дітей війни, в якому порушено питання знесення самохідної артилерійської  установки (САУ), що стоїть поряд з костелом, та використати її в будь-який спосіб для підтримки нашої армії. Після тривалого обговорення, депутати дійшли до одноголосного рішення: надати ініціаторам цієї справи можливість провести обговорення даного питання в законодавчому полі, а також громадські слухання за участі як прихильників, так і опонентів даної ініціативи. І лише тоді можна буде прийняти виважене та розумне рішення.