14 листопада відбулося засідання президії районної ради

14 листопада 2013 року під головуванням голови районної ради Борисюка М.С. відбулося засідання президії.

Депутати ознайомилися з попереднім порядком денним чергової двадцять сьомої сесії районної ради. На пленарне засідання планується винести більше десяти питань, серед яких виконання низки Програм, термін дії яких минув, а також: про Районну Програму розвитку районного трудового архіву на 2014 – 2016 роки, про результати розгляду депутатських запитів, про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік тощо.

З останнього питання присутніх проінформувала заступник начальника управління фінансів районної державної адміністрації Панчук С.І., яка зупинилася на основних показниках районного бюджету на поточний рік та шляхи погашення кредиторської заборгованості.

Депутати погодили дату проведення наступної сесії – 17 грудня 2013 року, яка відбудеться о 10 годині в залі засідань районної державної адміністрації.