Розклад руху автобусів

Розклад та маршрути курсування автобусів по автостанції м.Ізяслав

станом на 01.01.2018 р.

з/п

Час  відправ-лення

Назва рейсу

  Періодичність  виконання рейсів

        Перевізник

 

 

 

 

 

1

5-45

 Шепетівка-Хмельницький 
 (ч/з Поляхову)

щоденно

Ващук С.І.

 

6-00

 Ізяслав-Хмельницький
 (ч/з Старокостянтинів)

щоденно

Рабощук О.В.

 

6-30

 Славута-Хмельницький
 (ч/з Білогородку)

щоденно

Мирончук О.В.

 

6-45

 Кунів-Хмельницький

щоденно

ТОВ «Ізяслав-
трансбуд»

 

8-10

 Сошне-Хмельницький

щоденно

Дузяк В.В.

 

9-33

 Плужне-Хмельницький
 (ч/з Топори)

щоденно

ТОВ «Ізяслав-
трансбуд»

 

10-05

 Нетішин-Острог-Хмельницький

щоденно

 ПП "Острог-авто"

 

11-20

 Ізяслав-Хмельницький

щоденно

Бойко Н.М.

 

12-30

 Ізяслав-Хмельницький

щоденно

Рабощук О.В.

 

14-00

 Ізяслав-Хмнельницький
 (ч/з Антоніни)

щоденно

Рабощук О.В./
Гуменюк В.О.

 

15-25

 Шекеринці-Хмельницький

щоденно

Дузяк В.В.

 

16-55

 Рівне-Хмельницький

щоденно

 ТОВ "УКР-ПАС-
ТРАНС"-РІВНЕ

 

19-40

 Ізяслав-Хмельницький
 (ч/з Антоніни)

відмінено

Бойко Н.М.

   2

7-35

 Ізяслав-Кам.-Подільський
 (ч/з Антоніни)

щоденно

ТОВ «Ізяслав-
трансбуд»

 

 

 

 

 

  3

6-00

 Ізяслав-Рівне

щоденно

   ТОВ «Ізяслав-
  трансбуд»

 

8-45

 Хмельницький-Рівне

щоденно

 ТОВ "УКР-ПАС-
ТРАНС"-РІВНЕ

 

10-25

 Ізяслав-Рівне

щоденно

 ТОВ "УКР-ПАС-
ТРАНС"-РІВНЕ

 

14-35

 Ізяслав-Рівне

щоденно

   ТОВ «Ізяслав-
    трансбуд»

 

16-20

 Ізяслав-Рівне

щоденно

 ТОВ "УКР-ПАС-
ТРАНС"-РІВНЕ

 

 

 

 

 

  4

7-45

 Ізяслав-Шепетівка

щоденно

АТП-16807

 

9-05

 Ізяслав-Шепетівка

щоденно

Гуменюк В.О.

 

10-55

 Волочиськ-Шепетівка

Пт, Сб, Нд

ПП «Волочиськ-
транс»

 

12-15

 Ізяслав-Шепетівка

щоденно

АТП-16807

 

11-10

 Ізяслав-Шепетівка

щоденно

Гуменюк В.О.

 

14-50

 Ізяслав-Шепетівка

щоденно

АТП-16807

 

18-50

 Хмельницький- Шепетівка
 (ч/з Поляхову)

щоденно

Ващук С.І.

 

20-15

 Львів-Шепетівка (без заїзду на автостанцію)

щод.крім
суботи

Петрушенко О.Л.

 

20-45

 Ізяслав-Шепетівка

щоденно

АТП-16807

 

 

 

 

 

  5

9-20

 Білогородка-Нетішин

щоденно

Коваль В.В.

 

11-00

 Поліське-Нетішин

щоденно

Мартинова Г.А.

 

13-20

 Ізяслав-Нетішин

щоденно

Коваль В.В.

 

17-35

 Білогородка-Нетішин

щоденно

Коваль В.В.

 

16-55

 Красилів-Нетішин

щоденно

Мартинова Г.А.

 

18-30

 Ізяслав-Нетішин

щоденно

Коваль В.В.

 

18-53

 Волочиськ-Нетішин

щоденно

Коваль В.В.

 

18-55

 Хмельницький-Острог-Нетішин

щоденно

 ПП «ОСТРОГ-
АВТО»

 

19-30

 Поліське-Нетішин

щоденно

Мартинова Г.А.

 

 

 

 

 

  6

7-30

 Ізяслав-Славута

щоденно

Мельник С.І.

 

12-15

 Ізяслав-Славута

щоденно

Мельник С.І.

 

16-05

 Ізяслав-Славута

щоденно

Мельник С.І.

 

17-45

 Хмельницький-Славута

щоденно

Мирончук О.В.

 

19-05

 Ізяслав-Славута

щоденно

Мельник С.І.

 

 

 

 

 

  7

9-55

 Нетішин-Волочиськ

щоденно

Коваль В.В.

 

14-50

 Шепетівка- Волочиськ

Пт, Сб, Нд

ПП «Волочиськтранс»

 

 

 

 

 

  8

12-40

 Нетішин-Красилів

щоденно

Мартинова Г.А.

  9

9-30

 Ізяслав-Київ

щоденно

Павлюк Л.І.

  10

6-15

 Шепетівка-Львів

щоденно крім суботи

Петрушенко О.Л.

 

 

ПО СЕЛАХ РАЙОНУ:

 

 

11

5-50

 Ізяслав-Сохужинці

Пн, Чт, Пт, Нд

Гуменюк В.О.

 

12-30

 Ізяслав-Сохужинці

Пн, Чт, Пт, Нд

Гуменюк В.О.

12

6-00

 Ізяслав-В.Пузирки (Ліщани)

Вт, Пт

Гуменюк В.О.

 

12-00

 Ізяслав-В.Пузирки (Ліщани)

Вт, Пт

Гуменюк В.О.

13

6-00

 Ізяслав-Нове Село (Ліщани)

Пн, Чт

Гуменюк В.О.

 

6-00

 Ізяслав-Нове Село  (Ліщани,Кропивна)

Ср, Сб

Гуменюк В.О.

 

12-00

 Ізяслав-Нове Село (Ліщани)

Пн, Чт

Гуменюк В.О.

 

12-00

 Ізяслав-Нове Село  (Ліщани,Кропивна)

Ср, Сб

Гуменюк В.О.

14

6-00

 Ізяслав-Поліське

щоденно

Мартинова Г.А.

 

8-30

 Нетішин-Поліське

щоденно

Мартинова Г.А.

 

14-40

 Ізяслав-Поліське

щоденно

Мартинова Г.А.

 

17-40

 Нетішин-Поліське

щоденно

Мартинова Г.А.

15

6-40

 Ізяслав-Лютарка

щоденно

Гапонюк О.М.

 

7-40

 Ізяслав-Лютарка

щоденно

Гапонюк О.М.

 

10-25

 Ізяслав-Лютарка

щоденно

Гапонюк О.М.

 

13-05

 Ізяслав-Лютарка

щоденно

Гапонюк О.М.

 

14-35

 Ізяслав-Лютарка

щоденно

Гапонюк О.М.

 

17-10

 Ізяслав-Лютарка

щоденно

Гапонюк О.М.

16

6-30

 Ізяслав-Більчин

щоденно

Кучерук В.І.

 

11-00

 Ізяслав-Більчин

щоденно

Кучерук В.І.

17

7-00

 Ізяслав-Двірець

щоденно

Мартинова Г.А.

 

13-00

 Ізяслав-Двірець

щоденно

Мартинова Г.А.

18

7-20

 Ізяслав-Тишевичі-Зубарі

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

Мартинова Г.А.

 

13-00

 Ізяслав-Тишевичі-Зубарі

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

Мартинова Г.А.

 

18-10

 Ізяслав-Тишевичі-Зубарі

Пт

Мартинова Г.А.

19

7-30

 Ізяслав-Плужне

щоденно

ТОВ «Ізяслав-
трансбуд»

20

7-30

 Хмельницький-Сошне

щоденно

Дузяк В.В.

21

8-00

 Ізяслав-Ріпки

щоденно

Рабощук О.В.

 

12-00

 Ізяслав-Ріпки

щоденно

Рабощук О.В.

22

9-00

Ізяслав-Бейзими

щоденно

Штундер А.У.

 

16-15

Ізяслав-Бейзими

щоденно

Штундер А.У.

23

9-00

 Ізяслав-Білеве

Вт, Чт, Сб, Нд

Мартинова Г.А.

 

14-30

 Ізяслав-Білеве

Вт, Чт, Сб,

Мартинова Г.А.

24

15-30

 Хмельницький-Кунів

щоденно

ТОВ «Ізяслав-
трансбуд»

 

18-00

 Ізяслав-Кунів

щоденно

Штундер А.У.

 

13-00

 Ізяслав-Кунів

щоденно

Штундер А.У.

25

10-15

 Ізяслав-Сморшки

щоденно

Кучерук В.І.

 

14-00

 Ізяслав-Сморшки

щоденно

Кучерук В.І.

26

12-10

 Ізяслав-М’якоти

щоденно

ТОВ «Ізяслав-
трансбуд»

27

7-40

 Нетішин-Білогородка

щоденно

Коваль В.В.

 

12-20

 Ізяслав-Білогородка

щоденно

Мартинова Г.А.

 

15-55

 Нетішин-Білогородка

щоденно

Коваль В.В.

28

12-55

 Хмельницький-Шекеринці

щоденно

Дузяк В.В.